Kadıköy’deki En İyi Kafeler

Kadıköy’deki En İyi Kafeler
30/03/2015 kuklasureyya

Kadıköy’de elinizi nereye atsanız kafeye çarpıyor artık. Hal böyle olunca da beklenti yüksek oluyor tabi. Ben de uzun zamandır gittiğim her yeri gözden geçirdim ve iyi kafeleri listeledim. İşte Kadıköy-Moda-Caferağa arasındaki en iyi kafeler:

180 Coffee Bakery

kukla-sureyya-kadikoy-moda-180-coffee-bakery180 Coffee Bakery’nin ortamı son derece sıcak. Hem arkadaşlarınızla gelip vakit geçirmek, hem de çalışmak için uygun. Ayrıca tatlıları ve sandviçleri de çok güzel.

Adres: Caferağa Mah. Dr. Esat Işık Cad. No: 36 Moda/Kadıköy, İstanbul

OD46

kukla-sureyya-kadikoy-krep-kafe-od46-1Moda Caddesi üzerindeki OD46 çok küçük bir yer. Çok güzel krepler sunan mekan, krep çeşitliliği yüzünden krepçi sanılabiliyor ama aslında bir kafe. Üstelik dekoru da çok güzel ve farklı.

Adres: Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, Kağnı Sokak, No 1/A, Kadıköy, İstanbul

Page Cafe & Gallery

kukla-sureyya-istanbul-kadikoy-moda-page-coffee-and-gallery-1Moda Caddesi üzerindeki Page Cafe & Gallery, adından da anlaşılacağı gibi hem kafe hem de mini bir galeri. İçinde bir de kitaplık bulunan Page’de ister kitabınızı okursunuz, ister kahvenizi içersiniz. Beğendiğiniz bir resim olursa da hemen çıkışta ödeyip alabilirsiniz.

Adres: Moda Cad. 121-1/ A Moda, Kadıköy, İstanbul

Bubada Moda

istanbul-bubada-moda-cafe-sandvicHem güzel bir ortamda sohbet etmek hem de harika sandviçler ve pastalar yemek için ideal bir ortam.

Adres: Caferağa Mahallesi, Dr. Esat Işık Caddesi, No 42/A, Kadıköy, İstanbul

Cafe Kafka

kukla-sureyya-kafe-kafka-deniz-manzarasiSaydığım diğer kafelerden farklı bir yer burası. Sahile çok yakın bir binanın en üst katında, hem kapalı alanı hem de terası var. Terasından görülen deniz manzarası ise gerçekten harika. Fiyatlar Kadıköy geneline göre birazcık daha pahalı. Ama Kadıköy’e çok sık gelmiyorsanız ve gelmişken deniz manzarası görmek istiyorsanız en iyi adres burası.

Adres: Caferağa Mah. Damga Sok.No:23-25 Alkım Kitabevi üstü

Comments (5)

 1. playinduo 6 sene önce

  Bilmediklerimi hızla deneyeceğim 🙂
  bu arada ben de en son eminönünden bir kahveciyi yazdım http://www.playinduo.com

  Operim tüylü 🙂

  • Author
   kuklasureyya 6 sene önce

   Hihi evet, bende de yazmak için bekleyen yazılardan biri orası, 3 haftadır bekletiyorum =)

 2. Emrah tunç 6 sene önce

  Bu listede Dört kadıköy olmalıydı diye düşünüyorum:)

  • Author
   kuklasureyya 6 sene önce

   Dört Kadıköy’ü kafe değil de kahveci olarak düşündüğüm için bu listeden bir önce yayınladığım “Kadıköy’deki en iyi kahveciler” listesinde yazdım. Bu listenin içinde bu şekilde sadece kahveci olanlar yok ama 🙂

Pingbacks

 1. […] Yazının devamı için tıklayınız… […]

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*